CLUB       INOT       ECHIPA       COMPETITII       TENIS       INTREBARI       CONTACT  
 
Initiere inot
Perfectionare inot
Performanta inot
Tarife inot
Larisa Lacusta
Foto
Tabere
Cantonamente
Locatii inot
 
Program cursuri inot
Luni - Vineri
8:00 - 20:00 
Sambata 
08:00 - 19:00
Duminica
08:00 - 14:00 
Slide 1 Slide 2 Slide 3
 

 

CUPA DE IARNA COPII 8–10 ANI IZVORANI 16-17.02.2013

 

1. Zudor Eric

2. Dumitrica Vlad

3. Chiriac Tudor (50m. liber-loc VIII, 50m. bras-loc VII, 50m. spate-loc XI, 50m. fluture-loc IV)

4. Pan Catalin (50m. liber-loc VIII, 50m. spate-loc XV, 50m. fluture-loc XVII)

5. Leanca David

6. Botezatu Adrian

7. Sutach ionut

8. Ionescu Luca

9. Secarin Robert

10. Preda Stefan

11. Dumitru Luca

12. Stoica Georgiana (50m. liber-loc II, 50m. bras-loc IV, 50m. spate-loc II, 50m. fluture-loc II)

13. Cortea Maria (50m. liber-loc XVIII, 50m. bras-loc XIX)

14. Olteanu Stefania

15. Cozma Sanziana (50m. liber-loc XV, 50m. bras-loc VIII, 50m. spate-loc IX, 50m. fluture-loc IV)

 

• Lista de Rezultate Cupa da Iarna Editia 2013 copii 8-10 ani Izvorani 16-17.02.2013

• Lista de Start Cupa da Iarna Editia 2013 copii 8-10 ani Izvorani 16-17.02.2013

 

 


Transilvania Swimming Cup 9-15 ani Cluj Napoca 02-03.03.2013


1. Dumitrache Alexandru (100m. bras-loc III, 200m. liber-loc IV, 50m. liber-loc IV,            50m. bras-loc IV, 200m. + 50m. liber-loc IV, 50m. + 100m. bras-loc III)

2. Olaru Andrei (50m. fluture-loc IV, 200m. liber-loc IV, 50m. liber-loc V, 100m. fluture-loc III, 200m. mixt-loc IV, 50m. + 100m. fluture-loc III, 200m. + 50m. liber-loc IV)

3. Cozma Mihnea (100m. bras-loc VIII, 200m. liber-loc XII, 50m. liber-loc XI, 200m. mixt-loc X, 50m. bras-loc VI, 50m. + 100m. bras-loc VII)

4. Andrei Andreea (50m. fluture-loc III, 200m. liber-loc IV, 50m. liber-loc IV,                     100m. fluture-loc I, 200m. mixt-loc III, 50m. + 100m. fluture-loc II, 200m. + 50m. liber-loc IV)

 

• Lista de Rezultate Transilvania Swimming Cup 02-03.03.2013 reuniunea 1

• Lista de Rezultate Transilvania Swimming Cup 02-03.03.2013 reuniunea 2

• Lista de Rezultate Transilvania Swimming Cup 02-03.03.2013 reuniunea 3

• Lista de Rezultate Transilvania Swimming Cup Cluj Napoca 02-03.03.2013 cumulat

• Lista de Start Transilvania Swimming Cup Cluj Napoca 02-03.03.2013

 


Cupa Martisor copii 10-13 ani Pitesti 02-03.03.2013

 

1. Secarin Robert

50m. liber-loc V

50m. fluture-loc XI

50m. spate-loc IX

50m. bras-loc V

2. Fronea Gabriel

50m. liber-loc XV

50m. fluture-loc XIV

50m. spate-loc XX

50m. bras-loc X

3. Chiroiu Mihai

50m. fluture-loc XIII

50m. spate-loc XVII

50m. bras-loc XII

4. Preda Stefan

50m. liber-loc XX

50m. fluture-loc XV

50m. bras-loc XVI

5. Dumitru Luca

50m. liber-loc X

50m. fluture-loc IV

50m. spate-loc X

50m. bras-loc IX

6. Minciuna Eduard

50m. spate-loc XIX

7. Mateescu Sebastian

50m. liber-loc X

50m. fluture-loc XV

100m. liber-loc XIII

50m. spate-loc XIV

50m. bras-loc VI

8. Pica Ioan

50m. liber-loc IX

50m. fluture-loc IX

100m. liber-loc IX

50m. spate-loc IX

50m. bras-loc VIII

9. Sandulescu Andrei

50m. liber-loc XII

50m. fluture-loc X

100m. liber-loc X

50m. spate-loc XV

50m. bras-loc XI

10. Aspru Alessandro

50m. liber-loc II

50m. fluture-loc VIII

100m. liber-loc II

50m. spate-loc V

50m. bras-loc II

11. Desart Fabio

50m. liber-loc VI

100m. liber-loc VI

12. Cortea Maria

50m. liber-loc VI

50m. fluture-loc IX

50m. spate-loc VII

50m. bras-loc V

13. Cozma Sanziana

50m. liber-loc IV

50m. fluture-loc I

50m. spate-loc II

50m. bras-loc I

14. Florea Daria

50m. liber-loc V

50m. fluture-loc II

100m. liber-loc V

200m. liber-loc IV

100m. bras-loc VII

100m. spate-loc VI

 

• Lista de Rezultate Cupa Martisor copii 10 ani Pitesti 02-03.03.2013

• Lista de Rezultate Cupa Martisor copii 10-13 ani Pitesti 02-03.03.2013

• Lista de Rezultate Cupa Martisor copii 11 ani Pitesti 02-03.03.2013

• Lista de Rezultate Cupa Martisor copii 12 ani Pitesti 02-03.03.2013

• Lista de Rezultate Cupa Martisor copii 13 ani Pitesti 02-03.03.2013

• Lista de Start Cupa Martisor copii 10-13 ani Pitesti 02-03.03.2013

 

 


Campionat National Poliatlon Pitesti copii 11-13 ani 22–24.03.2013


1. Mateescu Sebastian

2. Pica Ioan

3. Sandulescu Andrei

4. Aspru Alessandro

50m. bras-loc X

5. Florea Daria

 

• Lista de rezultate reuniunea 1 Campionat National Poliatlon Pitesti 22-24.03.2013

• Lista de rezultate reuniunea 2 Campionat National Poliatlon Pitesti 22-24.03.2013

• Lista de rezultate reuniunea 3 Campionat National Poliatlon Pitesti 22-24.03.2013

• Lista de rezultate reuniunea 4 Campionat National Poliatlon Pitesti 22-24.03.2013

• Lista de rezultate reuniunea 5 Campionat National Poliatlon Pitesti 22-24.03.2013

• Lista de rezultate reuniunea 6 Campionat National Poliatlon Pitesti 22-24.03.2013

• Lista de start Campionat National Poliatlon Pitesti 22-24.03.2013

 


Cupa de Primavara Editia 2013 Izvorani copii 7–10 ani 30-31.03.2013

 

1. Tincoca Giuliano

50m. spate-locXI

50m. bras-loc XVI

2. Stanescu Sebastian

3. Badea Robert

50m. spate-locXVII

50m. bras-locXVII

4. Zudor Eric

5. Dinuta Tudor

6. Chiriac Tudor

50m. liber-loc VII

50m. fluture-loc V

50m. spate-loc XIV

50m. bras-loc IX

7. Sutah Ionut

8. Pan Catalin

50m.liber-locVIII

9. Leanca David

10. Botezatu Adrian

11. Secarin Robert

50m bras-loc XIX

12. Preda Stefan

13. Minciuna Eduard

14. Cozma Sanziana

50m. liber-loc XIII

50m. fluture-loc II

50m. spate-loc XV

50m. bras-loc VIII

15. Cortea Maria

50m. liber-loc XVIII

 

• Lista de Rezultate Cupa de Primavara Editia 2013 7-10 ani Izvorani 30-31.03.2013

• Lista de start Cupa de Primavara Editia 2013 Izvorani 30-31.03.2013

 

 


Campionat National Juniori II Baia Mare 18-21.04.2013

 

1. Olaru Andrei

50m. liber-loc XIII

100m. liber-loc VIII

200m. liber-loc V

400m. liber-loc VI

50m. fluture-loc IX

100m. fluture-loc VI

200m. fluture-loc III

2. Cozma Mihnea

50m. bras-loc XVI

100m. bras-loc XVI

200m. bras-loc XVII

3. Dumitrache Alexandru

50m. liber-loc XIV

100m. liber-loc X

200m. liber-loc VII

50m. bras-loc V

100m. bras-loc III

200m. bras-loc IV

 

• Lista de Rezultate CNJ II Baia Mare 18-21.04.2013 ziua I

• Lista de Rezultate CNJ II Baia Mare 18-21.04.2013 ziua II

• Lista de Rezultate CNJ II Baia Mare 18-21.04.2013 ziua III

• Lista de Rezultate CNJ II Baia Mare 18-21.04.2013 ziua IV

• Lista de start CNJ II Baia Mare 18-21.04.2013

 

 

 

Cupa Simfoniei copii 6-10 ani Pitesti 27.04.2013

 

1.Armeanu Stefania

50m. liber-loc V

50m. spate-loc VIII

2. Popescu Daliana

50m. liber-loc II

50m. spate-loc IV

3. Cicu David

4. Enescu Alexandru

5. Stanescu Sebastian

6. Badea Robert

50m. liber-loc XIII

50m. fluture-loc IX

50m. spate-loc XVI

50m. bras-loc VII

7. Tincoca Giuliano

50m. liber-loc XII

50m. fluture-loc XIII

50m. spate-loc XI

50m. bras-loc XV

8. Militaru Elena

50m. liber-loc XIX

50m. spate-loc XX

9. Zudor Eric

50m. spate-loc XVII

10. Stoica Georgiana

50m. liber-loc I

50m. fluture-loc I

50m. spate-loc III

50m. bras-loc IV

11. Dinuta Tudor

12. Chiriac Tudor

50m. liber-loc VI

50m. fluture-loc VI

50m. spate-loc VII

50m. bras-loc VI

13. Iana Mihai

14. Nistor Alexandru

15. Popa Alexandru

16. Sutach Ionut

50m. bras-loc XX

17. Popescu Victoria

50m. liber-loc XVIII

50m. fluture-loc XIII

50m. spate-loc XVIII

50m. bras-loc XVI

18. Pan Catalin

50m. liber-loc VIII

50m. fluture-loc IX

50m. spate-loc XVII

19. Leanca David

20. Gheorghe Cezar

21. Scutariu Andrei

22. Botezatu Adrian

23. Cozma Sanziana

50m. liber-loc XI

50m. fluture-loc V

50m. spate-loc X

50m. bras-loc III

24. Cortea Maria

50m. liber-loc XV

50m. fluture-loc XVIII

50m. spate-loc XIV

50m. bras-loc XIV

25. Secarin Robert

50m. liber-loc XVIII

50m. fluture-loc XVII

50m. spate-loc XIX

50m. bras-loc IX

26. Dumitru Luca

50m. fluture-loc XVIII

27. Fronea Gabriel

28. Chiroiu Mihai

29. Minciuna Eduard

30. Georgescu Rares

 

• Lista de Rezultate Cupa Simfoniei 6-10 ani Pitesti 27.04.2013

• Lista de Start Cupa Simfoniei Pitesti 27.04.2013

 

 

 

Cupa Asseco Open Editia 2013 copii 9-16 ani Izvorani 18–19.05.2013

 

1. Pan Catalin

50m. liber-loc VIII

50m. spate-loc XVI

50m. fluture-loc XV

2. Secarin Robert

50m. bras-loc XV

3. Cozma Sanziana

50m. liber-loc XIX

50m. bras-loc V

200m. mixt-loc XIII

50m. spate-loc XVII

50m. fluture-loc IV

4. Aspru Alessandro

50m. liber-loc VIII

100m. spate-loc XV

50m. bras-loc IX

50m. spate-loc XVII

100m. bras-loc VIII

100m. liber-loc XIII

5. Mateescu Sebastian

6. Pica Ioan

100m. spate-loc XVI

100m. bras-loc XVIII

50m. fluture-loc XIV

7. Florea Daria

50m. liber-loc XI

100m. fluture-loc XIII

200m. mixt-loc XVIII

50m. spate-loc XVII

50m. fluture-loc XVIII

100m. liber-loc XIV

8. Olaru Andrei

50m. liber-loc VI

100m. fluture-loc VI

200m. mixt-loc VII

100m. bras-loc VII

50m. fluture-loc VI

100m. liber-loc XIV

9. Cozma Mihnea

50m. liber-loc XIII

50m. bras-loc XIII

200m. mixt-loc X

100m. bras-loc VIII

50m. fluture-loc XIII

100m. liber-loc XIX

10. Dumitrache Alexandru

50m. liber-loc II

50m. bras-loc III

200m. mixt-loc II

100m. bras-loc III

50m. fluture-loc VI

100m. liber-loc II

 

• Lista de Rezultate Cupa Asseco Editia 2013 Copii 9-16 ani Izvorani 18-19.05.2013

• Lista de Rezultate Open Cupa Asseco Editia 2013 Copii 9-16 ani Izvorani 18-19.05.2013

• Lista de Start Cupa Asseco Editia 2013 Izvorani 18-19.05.2013

 

 


Campionat National Copii 10 ani Arad 15-16.06.2013

 

1. Secarin Robert

2. Dumitru Luca

3. Preda Stefan

4. Minciuna Eduard

5. Cozma Sanziana

50m. bras-loc XI

50m. fluture-loc XII

6. Cortea Maria

 

• Lista de start CNC 10 ani ARAD 15-16.06.2013

• Lista Rezultate R1 CNC 10 ani Arad 15-16.06.2013

• Lista Rezultate R2 CNC 10 ani Arad 15-16.06.2013

• Lista Rezultate R3 CNC 10 ani Arad 15-16.06.2013

 


Campionat National Copii 11-13 ani Braila 04-07.07.2013

 

1. Florea Daria

2. Aspru Alessandro

100m. bras – loc VI

50m. spate – loc XIX

3. Pica Ioan

4. Corodescu Serban

 

• Lista Rezultate CNC 11-13 ani Braila 04-07.07.2013

• Lista start CNC 11-13 ani BRAILA 04-07.07.2013

 


Campionat National Juniori II Bucuresti 18-21.07.2013

 

1. Cozma Mihnea

100m. bras – loc XVI

50m. bras – loc XVI

200m. bras – loc XIV

2. Dumitrache Alexandru

100m. bras – loc III

50m. liber – loc XVI

200m. liber – loc XI

50m. bras – loc IV

100m. liber – loc XI

200m. bras – loc IV

3. Olaru Andrei

50m. liber – loc X

50m. fluture – loc VIII

200m. liber – loc VII

200m. fluture – loc III

100m. fluture – loc V

 

• Lista Rezultate CNJ II Bucuresti 18-21.07.2013

• Lista Start CNJ II Bucuresti 18-21.07.2013

 


Cupa MBD 7-16 ani Izvorani 12-13.10.2013

 

1. Aspru Alessandro

100m. bras – loc VIII

50m. liber – loc XVI

50m. spate – loc XIX

100m. liber – loc XV

50m. bras – loc VI

100m. spate – loc XII

2. Pica Ioan

100m. bras – loc XVI

50m. spate – loc XVI

100m. liber – loc XII

50m. fluture – loc XVII

3. Olaru Andrei

100m. bras – loc VI

100m. fluture – loc IV

200m. liber – loc VII

100m. liber – loc IX

100m. spate – loc XII

4. Cozma Mihnea

100m. bras – loc VIII

100m. liber – loc XVII

200m. bras – loc VII

5. Dumitrache Alexandru

100m. bras – loc II

200m. liber – loc VII

100m. liber – loc IV

100m. spate – loc VIII

200m. bras – loc II

6. Chiriac Tudor

50m. liber – loc XI

50m. spate – loc XII

50m. bras – loc XIII

50m. fluture – loc XIV

7. Pan Catalin

50m. liber – loc XVI

50m. spate – loc XX

8. Secarin Robert

50m. liber – loc XVI

50m. spate – loc XVII

100m. liber – loc XVIII

50m. bras – loc XVI

50m. fluture – loc XIX

9. Stoica Georgiana

50m. liber – loc VI

50m. spate – loc XIII

50m. bras – loc III

50m. fluture – loc VIII

10. Cozma Sanziana

50m. liber – loc XVIII

50m. spate – loc XIX

100m. liber – loc XVI

50m. bras – loc VII

50m. fluture – loc VII

 

• Lista de start Cupa MBD 7-16 ani Izvorani 12-13.10.2013

• Lista Rezultate Cupa MBD 7-16 ani Izvorani 12-13.10.2013



Cupa CSM Pitesti copii – juniori I Pitesti 20.10.2013

 

1. Cazacu Andrei

2. Moraru Vlad

3. Diaconescu Ianis

4. Chiriac Andrei

5. Badea Robert

6. Tincoca Giuliano

7. Anghel Darius

8. Toroipan Andrei

9. Dinuta Tudor

10. Chiriac Tudor

11. Nistor Alexandru

12. Popa Alexandru

13. Pan Catalin

14. Sutach Ionut

15. Leanca David

16. Gheorghe Cezar

17. Secarin Robert

18. Minciuna Eduard

19. Georgescu Rares

20. Preda Stefan

21. Chiroiu Mihai

22. Aspru Alessandro

23. Pica Ioan

24. Corodescu Serban

25. Mateescu Sebastian

26. Sandulescu Andrei

27. Mitu Gabriel

28. Bogoslov Alexandru

29. Tanase Marius

30. Secara Bogdan

31. Ghica Madalin

32. Olaru Andrei

33. Cozma Mihnea

34. Enculescu Valentin

35. Dumitrache Alexandru

36. Armeanu Stefania

37. Popescu Daliana

38. Pano Justina

39. Ion Maria

40. Stoica Georgiana

41. Simescu Catalina

42. Ivan Veronica

43. Popescu Victoria

44. Cortea Maria

45. Cozma Sanziana

46. Florea Daria

47. Andrei Andreea

 


Campionat National Copii 10-11 ani Bacau 09-10.11.2013

 

1. Aspru Alessandro

50m. bras – loc IV

100m. bras – loc IV

2. Pica Ioan

3. Sandulescu Andrei

4. Corodescu Serban

5. Cortea Maria

6. Secarin Robert

7. Minciuna Eduard

 

• Lista de Rezultate CNC 10-11 ani Bacau 09-10.11.2013 reuniunea 1

• Lista de Rezultate CNC 10-11 ani Bacau 09-10.11.2013 reuniunea 2

• Lista de Rezultate CNC 10-11 ani Bacau 09-10.11.2013 reuniunea 3

• Lista de Rezultate CNC 10-11 ani Bacau 09-10.11.2013 reuniunea 4

• Lista de Start CNC 10-11 ani Bacau 09-10.11.2013

 


Cupa Volksbank 6-11 ani Editia 2013 Izvorani 30.11-01.12.2013

 

1. Chiriac Tudor

50m. liber – loc XIV

50m. spate – loc XIX

50m. fluture – loc X

2. Popa Alexandru

3. Dinuta Tudor

4. Pan Catalin

50m. liber – loc VII

50m. spate – loc XVII

50m. fluture – loc XVI

5. Leanca David

6. Buzatu Mircea

7. Stoica Georgiana

50m. liber – loc V

50m. bras – loc IV

50m. spate – loc XI

50m. fluture – loc VI

8. Ivan Veronica

9. Aspru Alessandro

200m. liber – loc IX

200m. mixt – loc VIII

10. Pica Ioan

200m. liber – loc XV

200m. mixt – loc XIII

11. Secarin Robert

200m. liber – loc XVII

200m. mixt – loc XVIII

12. Cortea Maria

200m. liber – loc XII

200m. mixt – loc XII

 

• Lista de Rezultate Cupa Volksbank 6-11 ani 30.11-01.12.2013

• Lista de Start Cupa Volksbank 6-11 ani 30.11-01.12.2013

 


Campionat National Juniori Pitesti 12-15.12.2013

 

1. Dumitrache Alexandru

100m. bras – loc XV

200m. bras – loc XV

2. Olaru Andrei

200m. fluture – loc X

3. Cozma Mihnea

 

• Lista de Rezultate CNJ Pitesti 12-15.12.2013 ziua 1 juniori II

• Lista de Rezultate CNJ Pitesti 12-15.12.2013 ziua 1 open

• Lista de Rezultate CNJ Pitesti 12-15.12.2013 ziua 2 juniori II

• Lista de Rezultate CNJ Pitesti 12-15.12.2013 ziua 2 open

• Lista de Rezultate CNJ Pitesti 12-15.12.2013 ziua 3 juniori II

• Lista de Rezultate CNJ Pitesti 12-15.12.2013 ziua 3 open

• Lista de Rezultate CNJ Pitesti 12-15.12.2013 ziua 4 juniori II

• Lista de Rezultate CNJ Pitesti 12-15.12.2013 ziua 4 open

• Lista de Start CNJ Pitesti 12-15.12.2013

 


Cupa Mos Craciun copii 6-11 ani Pitesti 22.12.2013

 

1. Dumitrache Alexandru

50m. liber – loc II

50m. spate – loc V

50m. fluture – loc IX

50m. bras – loc I

2. Cozma Mihnea

50m. liber – loc V

50m. spate – loc XIII

50m. fluture – loc VI

50m. bras – loc V

3. Olaru Andrei

50m. liber – loc XII

50m. spate – loc XII

50m. fluture – loc I

50m. bras – loc IX

4. Sandulescu Andrei

5. Mateescu Sebastian

6. Ghica Madalin

7. Corodescu Serban

8. Chivu Antonio

9. Tanase Marius

10. Mitu Gabriel

11. Cortea Maria

50m. liber – loc IV

50m. spate – loc IV

50m. fluture – loc VIII

50m. bras – loc VII

12. Cozma Sanziana

50m. liber – loc VI

50m. spate – loc V

50m. fluture – loc III

50m. bras – loc IV

13. Secarin Robert

50m. liber – loc V

50m. spate – loc III

50m. fluture – loc V

50m. bras – loc III

14. Georgescu Rares

50m. liber – loc VIII

50m. spate – loc IX

50m. bras – loc IX

15. Minciuna Eduard

50m. liber – loc XIX

50m. spate – loc XVIII

16. Fronea Gabriel

50m. liber – loc XX

50m. spate – loc XII

50m. bras – loc VIII

17. Chiroiu Mihai

50m. bras – loc XI

18. Preda Stefan

50m. bras – loc XX

19. Burcea Cristian

20. Popescu Daniel

21. Marin Vlad

22. Mazilu Stefan

23. Bucsan Andrei

50m. spate – loc XX

24. Sandu Mario

25. Ivan Veronica

50m. liber – loc IX

50m. spate – loc VII

26. Licu Arina

50m. liber – loc XVII

50m. spate – loc XVI

27. Pan Catalin

50m. liber – loc III

50m. spate – loc V

50m. fluture – loc VII

50m. bras – loc XI

28. Leanca David

50m. liber – loc XI

50m. spate – loc XV

50m. bras – loc XIII

29. Sutach Ionut

50m. liber – loc XII

50m. spate – loc XI

50m. bras – loc X

30. Gheorghe Cezar

50m. liber – loc XVI

50m. spate – loc XIV

50m. bras – loc XVII

31. Catanoiu Andrei

32. Buzatu Mircea

50m. bras – loc XVIII

33. Badulescu David

34. Stoica Georgiana

50m. liber – loc I

50m. spate – loc II

50m. fluture – loc II

50m. bras – loc I

35. Trandafir Miruna

50m. spate – loc XX

36. Enescu Oana

37. Chiriac Tudor

50m. liber – loc III

50m. spate – loc IV

50m. fluture – loc IV

50m. bras – loc III

38. Popa Alexandru

50m. liber – loc VII

50m. spate – loc VI

50m. bras – loc IX

39. Dinuta Tudor

50m. liber – loc XII

50m. spate – loc VIII

50m. bras – loc V

40. Francu Eduard

50m. liber – loc XIX

41. Ducu Alexandru

50m. spate – loc XIX

42. Constantinescu Luca

43. Micu Alexandru

44. Sfarea Stefan

45. Pano Justina

50m. liber – loc VII

50m. spate – loc V

46. Marinescu Ana

50m. liber – loc XIV

50m. spate – loc XII

47. Anghel Darius

50m. liber – loc XI

50m. spate – loc V

48. Tincoca Giuliano

50m. spate – loc IX

49. Marinescu Mihai

50. Pascu Mihai

51. Sandu Victor

52. Armeanu Stefania

50m. liber – loc III

50m. spate – loc III

53. Nicolae Ana

50m. liber – loc XII

50m. spate – loc XII

54. Moraru Vlad

50m. liber – loc VI

50m. spate – loc VII

55. Chiriac Andrei

50m. liber – loc XI

50m. spate – loc X

56. Patru Andreas

50m. liber – loc XII

50m spate – loc XIII

57. Solomon David

50m. liber – loc XIII

50m. spate – loc XI

58. Deaconescu Yanis

50m. liber – loc VIII

50m spate – loc XV

 

• Lista de Rezultate Cupa Mos Craciun Copii 6-11 ani Pitesti 22.12.2013

• Lista de Start Cupa Mos Craciun copii 6-11 ani Pitesti 22.12.2013

 

 
Copyright @ Energic LL
CLUB       INOT       ECHIPA       COMPETITII       TENIS       INTREBARI       CONTACT