CLUB       INOT       ECHIPA       COMPETITII       TENIS       INTREBARI       CONTACT  
 
Initiere inot
Perfectionare inot
Performanta inot
Tarife inot
Larisa Lacusta
Foto
Tabere
Cantonamente
Locatii inot
 
Program cursuri inot
Luni - Vineri
8:00 - 20:00 
Sambata 
08:00 - 19:00
Duminica
08:00 - 14:00 
Slide 1 Slide 2 Slide 3
 

CAMPIONAT NATIONAL POLIATLON PITESTI 23-25.03.2012

 

1. Olaru Andrei

2. Cozma Mihnea

3. Dumitrache Georgian

4. Florea Daria

 

 


CUPA DE PRIMAVARA 2012 IZVORANI 31.03-01.04.2012

 

1.Chiriac Tudor

2.Pan Catalin

3. Leanca David

4. Preda Stefan

5. Paunoiu Ianis

6.Dumitru Luca

7. Secarin Robert

8.Mateescu Sebastian

9.Pica Ioan

10.Solomonea Darius

11.Godeanu Robert

12.Badoi Tudor

13.Sandulescu Andrei

14.Aspru Alessandro

15. Stoica Georgian

16.Cozma Sanziana

17. Olteanu Stefania

18. Cortea Maria

 

 

 

CAMPIONAT NATIONAL JUNIORI II BAIA MARE 19-22.04.2012


1. Dumitrache Alexandru

2. Belu Alexandra

3. Andrei Andreea

 


CUPA SIMFONIEI PITESTI 28-29.04.2012


1. Chiriac Tudor

2. Ripanu Adrian

3. Voiculescu Damian

4. Pan Catalin

5. Sutah Ionut

6. Linta Alexandru

7. Nitu Alexandru

8. Botezatu Adrian

9. Leanca David

10. Gheorghe Alexandru

11. Dumitru Luca

12. Secarin Robert

13. Paunoiu Ianis

14. Preda Stefan

15. Naciu Madalin

16. Chiroiu Mihai

17. Fronea Gabriel

18. Pica Ioan

19. Badoi Tudor

20. Godeanu Robert

21. Mateescu Sebastian

22. Sandulescu Andrei

23. Aspru Alessandro

24. Solomonea Darius

25. Stoica Georgiana

26. Popescu Victoria

27. Cozma Sanziana

28. Cortea Maria

29. Olteanu Stefania

30. Paiusescu Georgiana

31. Florea Daria

 


CUPA ASSECO IZVORANI 12-13.05.2012


1. Badoi Tudor

2. Pica Ioan

3. Mateescu Sebastian

4. Olaru Andrei

5. Gheorghe Nicholas

6. Cozma Mihnea

7. Dumitrache Georgian

8. Dumitrache Alexandru

9. Cozma Sanziana

10. Florea Daria

11. Belu Alexandra

12. Andrei Andreea

 


 

CAMPIONAT NATIONAL SENIORI SI JUNIORI BUCURESTI  13-17.06.2012


1. Belu Alexandra

2. Andrei Andreea

 

 

CAMPIONAT NATIONAL COPII 10 ANI ARAD 23-24.06.2012


1. Mateescu Seabastian

2. Pica Ioan

3. Badoi Tudor

4. Sandulescu Andrei

5. Aspru Alessandro

 


CAMPIONAT NATIONAL COPII 11-13 ANI BRAILA 28.06-01.07.2012

1. Olaru Andrei

2. Cozma Mihnea

3. Florea Daria

 


 


CAMPIONAT NATIONAL JUNIORI II BUCURESTI 12-15.07.2012


1. Dumitrache Alexandru

2. Andrei Andreea

 


CUPA DE TOAMNA COPII 6-9 ANI IZVORANI 20-21.10.2012


1. Istrate Alexandru

2. Tincoca Giuliano

3. Chiriac Tudor

4. Voiculescu Damian

5. Zudor Eric

6. Dinuta Tudor

7. Dumitrica Vlad

8. Pan Catalin

9. Leanca David

10. Botezatu Adrian

11. Sutach Ionut

12. Dumitru Luca

13. Paunoiu Ianis

14. Secarin Robert

15. Preda Stefan

16. Stoica Georgiana

17. Popescu Victoria

18. Olteanu Stefania

19. Cortea Maria

 


 

 

CUPA MB DISTRIBUTION OPEN 7-16 ANI IZVORANI 27-28.10.2012


1. Pica Ioan

2. Aspru Alessandro

3. Sandulescu Andrei

4. Godeanu Robert

5. Mateescu Sebastian

6. Badoi Tudor

7. Cozma Mihnea

8. Olaru Andrei

9. Dumitrache Alexandru

10. Cozma Sanziana

11. Florea Daria

12. Belu Alexandra

13. Andrei Andreea

 


CUPA CSM PITESTI 17-18.11.2012


1. Barbu Florin

2. Dumitrache Alexandru

3. Olaru Andrei

4. Cozma Mihnea

5. Dumitrache Georgian

6. Enculescu Valentin

7. Badoi Tudor

8. Pica Ioan

9. Sandulescu Andrei

10. Godeanu Robert

11. Solomonea Darius

12. Aspru Alessandro

13. Mateescu Sebastian

14. Preda Stefan

15. Paunoiu Ianis

16. Dumitru Luca

17. Secarin Robert

18. Fronea Gabriel

19. Chiroiu Mihai

20. Andrei Andreea

21. Belu Alexandra

22. Florea Daria

23. Cozma Sanziana

24. Cortea Maria

25. Olteanu Stefania

 

 

CAMPIONAT NATIONAL COPII 10-11 ANI BACAU 24-25.11.2012

 

1. Pica Ioan

2. Sandulescu Andrei

3. Aspru Alessandro

 


CAMPIONAT NATIONAL SEMIFOND COPII 11-13 ANI BACAU 29.11-02.12.2012


1. Olaru Andrei

2. Cozma Mihnea

 


CUPA MOS CRACIUN PITESTI 08.12.2012


1. Tincoca Giuliano

2. Istrate Alexandru

3. Badea Robert

4. Mateescu Sebastian

5. Pica Ioan

6. Sandulescu Andrei

7. Aspru Alessandro

8. Solomonea Darius

9. Cozma Sanziana

 


 

 

CUPA VOLKSBANK 6–11 ANI IZVORANI 08-09.12.2012


1. Zudor Eric

2. Dumitrica Vlad

3. Dinuta Tudor

4. Chiriac Tudor

5. Pan Catalin

6. Gheorghe Cezar

7. Leanca David

8. Botezatu Adrian

9. Sutach Ionut

10. Secarin Robert

11. Preda Stefan

12. Paunoiu Ianis

13. Stoica Georgiana

14. Cortea Maria

15. Cozma Sanziana

 


CAMPIONAT NATIONAL SEMIFOND JUNIORI PITESTI 13-16.12.2012


1. Dumitrache Alexandru

2. Belu Alexandra

3. Andrei Andreea

 


 
Copyright @ Energic LL
CLUB       INOT       ECHIPA       COMPETITII       TENIS       INTREBARI       CONTACT