CLUB       INOT       ECHIPA       COMPETITII       TENIS       INTREBARI       CONTACT  
 
Initiere inot
Perfectionare inot
Performanta inot
Tarife inot
Larisa Lacusta
Foto
Tabere
Cantonamente
Locatii inot
 
Program cursuri inot
Luni - Vineri
8:00 - 20:00 
Sambata 
08:00 - 19:00
Duminica
08:00 - 14:00 
Slide 1 Slide 2 Slide 3
 

CAMPIONAT NATIONAL POLIATLON PITESTI 25-27.03.2011


1.Olaru Leonard Andrei
2.Gheorghe Francisc Nicholas
3.Dumitrache Georgian Gabriel
4.Dumitrache Alexandru Iulian
5.Belu Alexandra
6.Nestian Alexandra Maria


 

CUPA DE PRIMAVARA 2011 IZVORANI, CENTRUL OLIMPIC SYDNEY 2000 02-03.04.2011

1.Pan Ionut Catalin
2.Preda Stefan Cristian
3.Paunoiu Dimitrie Ianis
4.Dinu Andrei Ovidiu
5.Dumitru Alex Luca
6.Mateescu Constantin Sebastian
7.Pica Ioan Stefan
8.Solomonea Bucurea Darius
9.Godeanu Robert Mihail
10.Lican Eliza Sanziana
11.Matei Adriana Diana
12.Florea Daria Mihaela
13.Dana Galateanu
14.Dorina Baban Ionescu

 


 

 

CUPA BISTRITEI BACAU 30.04-01.05.2011


1.Chiriac Tudor
2.Pan Catalin
3.Paunoiu Ianis
4.Dinu Andrei
5.Preda Stefan
6.Dumitru Luca
7.Mateescu Sebastian
8.Pica Ioan
9.Solomonea Darius
10.Godeanu Robert
11.Sandulescu Andrei
12.Enculescu Valentin
13.Olaru Andrei
14.Gheorghe Nicholas
15.Dumitrache Georgian
16.Dumitrache Alexandru
17.Lican Eliza
18.Florea Daria
19.Matei Adriana
20.Alexandru Maria
21.Belu Alexandra
22.Nestian Alexandra

 


 

TROFEUL PETRE DEAC PITESTI 28-29.05.2011


1.Paunoiu Ianis
2.Dinu Adrei
3.Preda Stefan
4.Dumitru Luca
5.Mateescu Sebastian
6.Pica Ioan
7.Solomonea Darius
8.Godeanu Robert
9.Sandulescu Andrei
10.Olaru Andrei
11.Gheorghe Nicholas
12.Dumitrache Georgian
13.Dumitrache Alexandru
14.Lican Eliza
15.Florea Daria
16.Matei Adriana
17.ALEXANDRU MARIA
18.Belu Alexandra
19.Nestian Alexandra

 

CAMPIONAT NATIONAL COPII 10 ANI ARAD 11-12.06.2011


1.Florea Daria Mihaela
2.Matei Adriana Diana


 

CAMPIONAT NATIONAL COPII BRAILA 30.06-03.07.2011


1.Dumitrache Georgian
2.Gheorghe Nicholas
3.Olaru Andrei Leonard
4.Dumitrache Alexandru
5.Belu Alexandra


 

CUPA TYR PITESTI 12-13.11.2011


1.Chiriac Tudor

2.Pan Catalin

3.Preda Stefan

4.Dumitru Luca

5.Mateescu Sebastian

6.Pica Ioan

7.Solomonea Darius

8.Godeanu Robert

9.Sandulescu Andrei

10.Olaru Andrei

11.Gheorghe Nicholas

12.Dumitrache Georgian

13.Enculescu Valentin

14.Cozma Mihnea

15.Dumitrache Alexandru

16.Rusu Teodor

17.Barbu Florin

18.Cozma Sanziana

19.Florea Daria

20.Alexandru Maria

21.Belu Alexandra

22.Nestian Alexandra

 


 

 

CUPA VOLKSBANK IZVORANI, CENTRUL OLIMPIC SYDNEY 2000 03-04.12.2011


1.Chiriac Tudor

2.Pan Catalin

3.Dumitru Luca

4.Mateescu Sebastian

5.Pica Ioan

6.Solomonea Darius

7.Godeanu Robert

8.Badoi Tudor

9.Sandulescu Andrei

10.Aspru Alessandro

11.Cozma Sanziana

12.Florea Daria

 



CAMPIONAT NATIONAL SEMIFOND 11-13 ANI BACAU 08-11.12.2011


1.Olaru Andrei

2.Gheorghe Nicholas

3.Dumitrache Georgian

4.Dumitrache Alexandru

5.Belu Alexandra

 



 
Copyright @ Energic LL
CLUB       INOT       ECHIPA       COMPETITII       TENIS       INTREBARI       CONTACT